Leden 2010

Robert Pattinson od A do Z

10. ledna 2010 v 19:20 | lucik |  Stmívání
A-American Idol:
Je na tom úplně stejně jako my!Tento herec a zpěvák se přiznal,že má slabost pro soutěže American Idol a britský X-Factor.A zdá se,že je tahle náklonnost oboustranná!Vítězka prvního ročníku American Idol z roku 2002.Kelly Clarkson zazpívala svojí písen:"I Want You" s maketou Roberta v životní velikosti ve Springfieldu(illinois)

B-Bad Girls:
To je jméno kapely,ve které Rob kdysi působil(zpíval,hrál na kytaru a piano).A dneska?Rob se pořád hodně věnuje muzice,říká jeho kámoš Phill Taylor(manažer a hledač talentů).Právě píše svůj vlastní materiál a na obzoru se rýsují nějaké zajímavé hudební projekty.Je toho ještě hodně,co o něm nevíte!

C-Cinnamon Toast Crunch:
Kluci si většinou rádi vyrazí na večeři za pořádným burgerem,ale Pattison si radši pochutná na celeárních vločkách Cinnamon Toast Crunch.V jeho rodné Británii se tyhle skořicové lupínky jmenují Curiously Cinnamon!Mnam!

D-Divný Bary:
Hvězda předních stránek časopisů nepotřebuje žádný zvláštní servis!Během léta stráveného v New Yorku byl Rob k vidění,jak nasává Heinekeny v levných zapadlých putykách v centru NY,jako jsou např.The Skinny,Black and White a Cabin Down Below(skrytý bar za pizzérií)

E-Exorcista:
To je hercův oblíbený film:Vymítač dábla!Proč?Protože miluju krásnou Lindu Blair!zavtipkoval.Ona je moje holka snů.Pozn.red.:Linda hraje ve vymítači holčičku do které se vtělí dábel!

F-Flanel:
A vážně mu to sekne!Nosím to samý každej den,říká.Na nás to funguje!(Pikantní bonus:F jako Fruit of the Loom,Robova značka,spodního prádla!)

G-Greek Jogurt:
Při natáčení filmu:Remember Me Set si na tomto super hustém nízkotučném jogurtu s borůvkami a jahodami pochutnával ve velkém každý den.Robovi tenhle jogurt prostě moc chutná!Na maso si moc nepotrpí!prozradil zdroj.

H-Hříva:
Měl by se Robert bát,že jednou ztratí svou legendární bujnou hřívu?V květnu na filmovém festivalu ve francouzském Cannes politoval řídnoucí hlavu Brendana Frasera(znáš ho třeba z filmu Mumie)Sorry,ale ty vlasy!A hercův kolega Emile Hirsch se smíchem dodal:To je zlé,hodně zlé)

I-IPHONE:
Jeho Nejoblíbenější hračka.A zdá se,že právě do něj si ukládá čísla,která posbíral toto léto od fanynek v New Yorku!

J-Job:
Vždycky,jsem chtěl hrát biblického Joba.Vždycky jsem chtěl hrát tuhle část bible.Jestli se někdy bude točit o Jobovi,to je právě pro mě.


Pokračování příště:

tajemství očí

10. ledna 2010 v 17:42 | lucik |  zajímavé články
Chcete lépe rozumět svým příbuzným, známým a spolupracovníkům? Zkoumejte jejich oči! Podle čínského umění siang-mien (čtení z tváře) jsou totiž sídlem duše.


Jsou považovány za ideál krásy. Prozrazují inteligenci, sílu, nápaditost a upřímnou povahu. Lidé s velkýma očima jsou si vědomi své erotické přitažlivosti, mají sklon k rychlému vzplanuti. Zvláště o ženách platí, že v milostných hrátkách rády experimentují. Většinou nemají zábrany. Ve společnosti se chovají jako typičtí extroverti, jsou vřelí a srdeční. V zaměstnání si jedinci s tímto typem oči nenechají ujít žádnou příležitost, která je může posunout o něco výš. Dobře se uplatňují v zábavních branžích. Výmluvně zamrkání jim často uvolňuje cestu vpřed.


Pozor! Nápadně malé oči předznamenávají závist, nevěrohodnost a zatvrzelost. Negativní úsudek je však nutné vyslovovat s krajní opatrností. Problém malých očí je v tom, že nic a nikoho nevpustí do své soukromé sféry. Lidé tohoto typu bývají loajální a puntičkářští, coi někteří zaměstnavatelé náležité oceňují. V partnerství můžeme mluvit o jedincích, kteří se snaží zajistit milovanému protějšku komfort. Samolibá zatvrzelost a žárlivost však může vztah totálně zničit. Ženy s malýma očima se na rozdíl od mužů nebojí rizika. I přes nesympatický dogmatismus jim nelze upřít inteligenci.


Také patří k ideálu krásy. Vypovídají o emocionálním člověku, který je vybavený intelektuální bystrostí a často i skvělou fyzickou konstitucí. Ženy s tímto typem očí se v milostných záležitostech chovají velmi zdrženlivě a snadno se dají ovlivnit třetí osobou. Je možně, že si zoufají z vlastních pochybností. Bohužel se stává, že od nich partner odejde, protože kapituluje před vrtkavostí své krasavice s kočičíma očima. V zaměstnání jsou lidé tohoto typu velmi flexibilní, jistí ve svých rozhodnutích a schopní rychle řešit problémy. Nebojí se ani těžké fyzické práce, což je zoceluje.


Oči zešikmené dolů bývají spojovány s jemností, důvěrou, ochotou pomáhat, ale zároveň i se sklonem k melancholii. U žen platí, že mají většinou dobrý instinkt na solventní muže a umějí ocenit pohodlné finanční zajištění. Neměli bychom si však myslet, že materiální aspekt u nich stojí na prvním místě. V lásce umějí být přizpůsobivé. Jsou šťastné ve vztahu s dominantním partnerem. Lidé s tímto typem očí se mohou dobře uplatnit v sociálních službách.


Charakterizují introvertní jedince se sklonem k vypočítavosti a úzkoprsosti. Těchto vlastnosti si však nejsou příliš vědomi, jelikož vystupují rázněji a družněji, než by odpovídalo jejich povaze. Ženy s takovýma očima mají rozdílně složitou povahu. S velkou samozřejmostí se pohybují od jednoho problému k druhému. Snad za to může jejich - mírně řečeno - přílišná zvědavost. Domněnky, které o každém a o všem konstruují a ničím nedokládají, jim ubírají na věrohodnosti. Často mají problém s navázáním trvalého vztahu, založeného na vzájemné důvěře.


Obvykle je můžeme pozorovat u lidí otevřených a podnikavých. Těmto jedincům však někdy chybí potřebná špetka dynamiky, aby zrealizovali svoje sny. V kontaktech s okolím bývají naivní - to jim způsobuje určitá zklamání. Lidé s očima daleko od sebe mají nestabilní psychiku, což se může projevit v profesním životě. Náladový člověk jen sotva může podávat kvalitní výkony v činnostech, které vyžadují smysl pro vytrvalost. Mužům i ženám s touto polohou očí často kyne štěstí v lásce

garfieldova parta

10. ledna 2010 v 17:34 | lucik |  garfield
Garfield

První výskyt: 19.červen , 1978
Cynický, líný, lasagne milující,pondělí nenávidící, psy nakopávající, pošťáka mlátící tlustý kocour. Garfieldova vášeň pro jídlo a spaní je vyrovnaná jen jeho nechutí k držení diet a cvičení.
Odie

První výskyt: 8.srpen , 1978
Milý, ale hloupý jako cihla, Odie je Garfieldův věrný přítel... a často cíl jeho vtipů. Odie nikdy nemyslí, někdy štěká, a vždy slintá.

Arlena

První výskyt: 17.prosinec , 1980

Arlena je kočičí slečna,která má mezeru mezi zuby a nejraději sdílí večeři (a urážky) s Garfieldem.Mají mezi sebou milostně-nenávistný vztah;Garfield miluje sám sebe a to Arlena nesnáší.
Jon

První výskyt: 19.červen , 1978

Jon Arbuckle je blekotavý, hněvivý vlastník Garfielda a Odieho. Slušný ale tupý, Jon poskytuje lásku, jídlo, a domov, zatímco jeho hraví mazlíčci se mu vysmívají.

Pooky

První výskyt: 23.říjen , 1978

Nalezen v zásuvce prádelníku a adoptovaný Garfieldem, Pooky je mimořádný medvídek: milý, mazlivý, a vždy při ruce,když ho Garfield potřebuje. Garfield sdílí svoje nejhlubší myšlenky (a nejhlubší spánek) se svým plyšovým přítelemNermal

První výskyt: 3.září , 1979

Sám se prohlašuje za "nejkouzelnější kotě na světě," Nermal se často vychloubá svou roztomilostí zatímco si dobírá Garfielda kvůli jeho vzhledu a věku.Ale Garfield mu to nandá: jednou ho pošle do Abú Zabí!


Máma

První výskyt: 13. únor , 1980
Jonova maminka je milující, pilná farmářka, která je velmi hrdá na svého manžela a své syny. Je báječná kuchařka, která silně věří v kvalitu a kvantitu. Ona to vidí tak,že dvě nejdůležitější skupiny jídel jsou brambory a koláčeTáta

První výskyt: 13. únor , 1980
Jako farmář je Jonův tatínek vynikající na svém poli. Je všední člověk (doslova), který vede Arbucklovic farmu za pomoci své rodiny. Jon navštěvuje své příbuzné pravidelně. To štve Garfielda, jehož oblíbené činnosti na farmě jsou jídlo a odjezd.


zajímavosti o kýchnutí

9. ledna 2010 v 23:56 | lucik |  zajímavé články
Historická pší:
čínané věřily,že šnupání tabáku a kýchání vyhání z těla škodliviny.

šamani se prý pomocí této činnosti dostávali do moci nadpřirozených sil.kýchnutí totiž přichází nenadále,bez ohledu na naší vůli.pokud je tedy na nás sesláno,není to jen tak.božstva tím chtějí něco vyjevit.

řekové byli přesvědčeni,že kýchnutí je znamení.Jen nevěděli,zda něčeho dobrého,či zlého.Při Xenofontově promluvě k šikům jeden voják pšíkl a všichni jásali,že je vítězství nemine.Když pro změnu Timotheus velel athénskému lodstvu,málem k žádné bitvě nedošlo.Kormidelník se chtěl mermomocívrátit do přístavu,protože jeden z veslařů kýchl.

řekové podle kýchání léčili.U plicních nemocí šlo o zlé znamení,při hysterii bylo naopak považováno za příznivý vývoj.

V Egyptě bylo kýchání vědní disciplína rozdělená na 12 druhů.

Staří Slované věřili,že pokud člověk kýchne při řeči,tak se to,o čem hovoří,vyplní

Za papeže řehoře I řádil v 6.století v římě mor.Přitom se stávalo,že kdo kýchl,hned zemřel.Proto mu lidé začali odpovídat přáním zdraví.

Co nevíte:
Zhruba 35%lidí začne kýchat,jsou-li vystaveni světlu.

Při kýchání se zastaví všechny tělesné funkce.Dokonce i srdce!

Při kýchání může mít vydechnutý vzduch rychlost orkánu:až 170km/hod.

Kýchání je někdy spojeno se sexuálním vzrušením.U obzvláště vnímavých lidí ho vyprovokuje jakýkoliv silný smyslový podnět.Někteří jedinci tuto činnost vnímají jako úlevu.

Při kýchnutí ze sebe vydáte přes 100 000 bakterií.

Zatímco češi kýchají hepčí,v angličtině se kýchá a-choo(čti ačcho).

Pozor na to jaký den kýcháte:
V pondělí si dejte pozor na nebezpečí.
V úterý vás blízká osoba zahrne pozornostmi.
Ve středu se dozvíte zajímavé novinky.
Ve čtvrtek čekejte štˇastnou událost.
V pátek proti vám někdo intrikuje.
V sobotu se vydáte na cestu.
V neděli dojde k milému setkání.

Nekonečné kýchání:
Velká záhada je dodnes výkon britky Donny Griffisové(26)z městečka Pershore:mezi 13 lednem 1981 a 15 zářím 1983 prokýchala 976 dnů,počet kýchnutí šel tedy do milionů.

kdo je kdo v Happy tree friends

9. ledna 2010 v 23:39 | lucik |  happy tree friends
Cuddles:
Není nic heboučtějšího než tahle roztomilá králičí kůžička, ale naneštěstí z ní pokaždé lítají chlupy.

Giggles:
Stydlivá a sladká; tuhle malou pozemní veveřičku spolehlivě poznáte podle její věčné neposednosti a uhihňanosti. Budete jí chtít zaškrtit!

Handy:
Žádná práce není dost těžká pro tohoto bobřího tesaře, který utrpěl amputaci obou horních končetin. Je vždy připraven podat "pomocnou ruku", aby dokázal, že lze dosáhnout všeho, pokud máte správný přístup.
Lumpy:
Poněkud slaboduchý, modrý sob, který je vždy někde tak trochu navíc, vždy má srdce otevřené a obě ruce levé, nicméně na rozdíl od ostaních svá dobrodružství přežívá víceméně bez úhony.
Toothy:
Jediná věc větší než ocásek tohoto pihatého bobra je jeho předkus.


Nutty:
Tahle nervózní, šilhavá veverka se díky svým touhám po sladkém s oblibou dostává do "ulepených" situací, které pro ni nekončívají úplně nejlépe.

Petunia:
Tato sladce vonící tchořice nikdy nerozviřuje svůj pach. Určitě si nebudete držet nos v přítomnosti tohoto přátelského stvoření, protože nosí "voňavý stromeček" kolem krku.
Sniffles:
Tento intelektuálský mravenečník miluje pojídání mravenců, což by nebylo nic tak neobvyklého, ale ať dělá co dělá, vždycky strká svůj nos do problémů.

Splendid:
Je to pták, je to letadlo, NE, je to létající veverka! Tento nebeský hrdina je vždy připraven vrhnout se do záchranné akce. Vždycky se ovšem poněkud přecení a nadělá více škody než užitku.
Flaky:
Jakmile tento lupy obtížený dikobraz způsobí svými bodlinami nějaké potíže, snaží se pěkně rychle zmizet.

scénáře smrti 1

9. ledna 2010 v 23:17 | lucik |  zajímavé články
Poltergeist:
Už během natáčení filmu Poltergeist před 24 lety varoval jeden z herců,Will Sampson,své kolegy,že se mu zdá,jako by byl film proklet a neměl radši vůbec vzniknout.Vedle mysteriozních nehod během natáčení byla krátce po dokončení filmu zavražděna jedna z jeho představitelek svým vlastním přítelem.Po pokračování Poltergeist 2 potkalo neštěstí i samotného Willa-náhle onemocněl rakovinou a zemřel ještě předtím,než film vůbec přišel do kin.Když pak ještě dvanáctiletá hlaní představitelka Heather Orourke zemřela po třetím dílu na neprůchodnost střev,mluvil celý Hollywood už jen o kletbě,která film Poltergeist stíhá a kosí jednoho představitele za druhým

3D zvířátka

9. ledna 2010 v 23:06 | lucik |  obrázky

rekordy ze světa zvířat

9. ledna 2010 v 22:16 | lucik |  zajímavé články
Nejdelší žížala na světě:
Nejdelší známý druh žížaly na světě je Microchaetus rappi z Jižní Afriky. Přibližně v roce 1937 byl v Transvaalu nalezen exemplář dlouhý 6,7 m, byl-li přirozeně natažený, a v průměru 20 mm široký.

Největší medúza:
Největší medúzou je Cyanea capillata arctica ze severozápadního Atlantiku. Jedna taková medúza, vylovená v Massachusettské zátoce, měla průměr zvonu 2,28 m a její žahavá vlákna byla 36,5 m dlouhá.

Nejrychlejší savec na světě :
Nejrychlejším savcem je gepard (Acinonyx jubatus), který dosahuje nejvyšší rychlosti na krátkou vzdálenost, tedy asi na 0,5 km. Na krátkých tratích dosahuje v běhu maximální rychlosti okolo 100 km/h. V únoru 1999 na gepardích dostizích Cheetah Outreach oficiálně naměřili gepardu jménem Nyana-Spier na 100 m 6,08 sekund se zrychlením z 0 na 80 km/h za 3,6 vteřin, což znamená průměrnou rychlost 59,6 km/h. Nejrychlejším mužem planety je Tim Montgomery z USA, který zdolal 100 m za 9,78 sekund (2002). Jen o setinu sekundy "pomalejší" je Maurice Greene

Nejdelší savec na světě:
Nejdelším jedincem světa, který byl kdy zaznamenán, byla samice 2plejtváka obrovského vyplavená v jižním Atlantiku. Na délku měřila 33,6 m. Delší než dosud známý největší plejtvák mohli být podle nejnovějších výzkumů někteří dinosauři. Kostra jednoho nově objeveného druhu, kterou vědci postupně odhalují ze země, ukazuje na možnou celkovou délku až 50 m.

Nejtěžší savec na světě:
Plejtváci jsou vůbec nejtěžšími žijícími savci, jejich hmotnost se pohybuje kolem 100 tun. Určení hmotnosti živého zvířete je obtížné, protože u mrtvého jedince může dojít ke ztrátě krve a jiných tělních tekutin. V roce 1948 byla ulovena 26,5 m dlouhá samice, která byla celá vážena po kusech. Součet hmotností masa, krve i obsahu žaludku se rovnal váze 134,2 tun. Údajně nejtěžším jedincem byla dospělá samice plejtváka obrovského, která vážila 190 tun. Nejtěžším člověkem na světě je Baster Simkus z Dallasu (*1959), který se svým apetitem dosáhl v roce 1995 plných 610 kg živé váhy. Po dlouhé dietě nyní údajně váží 97 kilogramů a čeká ho odstranění 22 kilogramů přebytečné kůže. Ze současných suchozemských savců je největší a nejtěžší slon africký (Loxodonta africana).

Nejmenší savec na světě:
Pravděpodobně nejmenším savcem světa je bělozubka nejmenší (Suncus etruscus). Rozhodně je nejmenším z evropských savců. Bez ocasu měří (3,35) 3,6-5,18 (5,3) cm. Ocas je dlouhý 2,4-2,9 cm. Celková průměrná délka (s ocáskem) tohoto hmyzožravce je asi 6,5 cm. Bělozubka nejmenší je rovněž i nejlehčím savcem světa Její hmotnost se pohybuje od (1,2) 1,42 do 2,55 (2,7) g. Vyskytuje se okolo Středozemního moře, v Asii je rozšířena až po Čínu a Thajsko. Ojedinělé nálezy pocházejí z Afriky, kde se vyskytuje směrem k jihu až po kapsko. Díky své velikosti (nebo spíše malinkosti) je bělozubka nejmenší schopna procházet chodbičkami velkých druhů žížal. Přestože se živí především malými druhy žížal a různým hmyzem je nepravděpodobné, že by mohla ulovit velkou žížalu (delší než 8 cm), stejně jako v zajetí nebyla schopna ulovit kudlanku nábožnou (Mantis religiosa). V zajetí je bělozubka běžně krmena larvami potemníků a cvrčky.

Nejmenší ryba na světě:
V bažinatých oblastech ostrovů Sumatra a Jáva objevili vědci nejmenší dosud známou rybu světa
Rybka, jež je vzdáleným příbuzným kaprovitých ryb měří v dospělosti necelých osm milimetrů. Jejím oblíbeným teritoriem jsou tropické močály a rašeliniště. Ryba s latinským názvem Paedocypris se živí výhradně planktonem. Podle vědeckých prognóz prý ale nemá příliš velké životní vyhlídky, kvůli rychlé devastaci jejího přirozeného prostředí.

Nejrychlejší suchozemský pták:
Nejrychlejší suchozemský pták je pštros Struthio camelus, který dokáže i se svou váhou 136 kg běžet rychlostí 72 kilometrů v hodině.

Nejlepší želva potapěčka:
V květnu 1987 vytvořila kožatka Dermochelys coriacea u Panenských ostrovů rekord, když se potopila do hloubky 1 200 m.

chytřejší během 30 sekund-prášek

9. ledna 2010 v 22:12 | lucik |  chytřejší během 30 sekund
Jak prací prášek rozpouští skvrny?
Každý prací prostředek obsahuje látky,jako například tenzidy nebo enzymy,které napadají skvrny.Vezměte si třeba tuky.Sestávají z molekul,které se shlukují dohromady a ulpívají na tkanině jako svrna.A tady zapůsobí prací prášek.Jeho složky se rozprostřou po celém povrchu textilu a postarají se o uvolnění tuku.Ten se smíchá s teplým pracím louhem.A skvrna je pryč!


RYCHLOVKA 5

9. ledna 2010 v 20:22 | lucik |  bleskovky a diplomy
napište slovo:nejneobhospodařovatelnější

beru první tři a napište co chcete na diplom ju

Miro Šmajda-rozvrh hodin

9. ledna 2010 v 20:17 | lucik |  československá superstar

Tento rozvrh jsem získala od Sebčy na přání,je super:-)

zaostřeno na džíny u kluků

9. ledna 2010 v 19:56 | lucik |  články o klucích a holkách
Upnuté,volější nebo s rozkrokem až u kolen?Mrkni se zezadu na kluky,jak jim sedí džíny,a budeš žasnout,co všechno se na ně dozvíš....

trendy a pohodlné:
Jak je nosí:Přes zadek ho neobepínají,ale jsou mu trochu volnější,aby se v nich cítil dobře.Trendy modely mají nízko posazené kapsy.
Co na něho prozradí: šarmem a výřečností oblbuje holky.Narazíš na něho nejspíš tam,kde se neustále něco děje.
Jaká holka má šanci:aktivní a vtipná.

Cool a sportovní:
Jak je nosí:Tenhle kluk má rád oprané a pořádně volné džíny,které mu nebudou vadit v neustálém pohybu.
Co na něho prozradí:Jezdí na skatu,snowboardu nebo na kolečkačích.Je nad věcí a bez party kámošů ho většinou nepotkáš.
Jaká holka má šanci:pohodářka,která si rozumí s jeho kamarády.

Značkové a drahé:
Jak je nosí:Hlavním měřítkem je jejich cena a samozřejmě značka-ta musí bát dobře vidět.Džíny většinou doplní nějakým trendy páskem.
Co na něho prozradí:Na prvním místě je u něho jeho image-perfektní vzhled a dokonalý ohoz.Rád machruje a utrácí tatkovi peníze.
Jaká holka má šanci:podobná manekýna,jako je on.

Upnuté a sexy:
Jak je nosí:Džíny musí mít vždycky pěkně vypáslé,aby mohl ukazovat svůj vypracovaný a pevný zadek.
Co na něho prozradí:Tenhle kluk je patřičně sebevědomý.Je přesvědčený o tom,že vypadá naprosto úžasně a že mu žádná holka neodolá.
Jaká holka má šanci:super ohozená,trochu výstřední,která ho bude obdivovat.

Volné a ležérní:
Jak je nosí:čím níž mají jeho džíny posazený rozkrok,tím líp-někteří týpci ho mají až u kolen!A pozor:většinou mu z nich koukají boxerky!
Co na něho prozradí:Navenek se tváří tak,jako by ho v životě nemohlo nic rozhodit.Ale ve skutečnosti je to velmi citlivý a hodný kluk.
Jaká holka má šanci:jenom taková,která to myslí vážně.

Levné a ze sekáče:
Jak je nosí:Je mu v podstatě úplně fuk,jak mu sedí.Kalhoty má volnější a poznáš na nich,že toho už dost zažily.Jinými slovy jeho gatě musí hodně vydržet.
Co na něho prozradí:Tenhle kluk peníze za oblečení rozhodně nevyhazuje.To si radši koupí nové cédéčko nebo knížku.Ale skrblík to není.
Jaká holka má šanci:příjemná,milá a hlavně věrná.

Co poslouchá Miley Cyrus?

9. ledna 2010 v 19:49 | lucik |  Miley Cyrus/Hannah Montana
Bravo prozkoumalo Mileyin iPod!Jaké songy nejvíc poslouchá?

Billy Ray Cyrus:"Achy Breaky Heart"
Country zpěvák Billy Ray (47) byl první, kdo z rodinného klanu Cyrusových odstartoval v roce 1992 svou kariéru megahitem " Achy Breaky Heart". Není se čemu divit, že pro Miley je tenhle song "number one"!

Britney Spears:"Womanizer"
To, že je Miley s Britney (27) často srovnávána, je pro ni velká pocta: "Britney je cool a má fakt talent," říká Miley. "Při jejím songu 'Womanizer' prostě nedokážu zůstat v klidu."

Metro Station:"Shake It"
"Miley je naše největší fanynka," říká brácha Trace (20) každému na potkání. "Byla jedna z prvních, kdo si poslechl náš hit 'Shake It', a byla jím nadšená!"

Beyoncé:"Single Ladies"
Od té doby, co Miley vystoupila s Beyoncé (27) na charitativní akci v New Yorku, je její velkou fanynkou a hitu "Single Ladies" se nemůže nabažit!

Jonas Brothers:"S.O.S."
Na tomhle songu od Jonas Brothers Miley absolutně ujíždí a chápe ho jako volání o pomoc - "S.O.S." Nicku, pomoz mi!
Katy Perry:"Hot´N´Cold"
Jednu dobu si holky nemohly přijít na oči, ale teď už je válečná sekyra definitivně zakopaná a Miley je s Katy (24) zase kámoška! A tak jí v iPodu nemůže chybět hit "Hot 'N' Cold"!

Taylor Swift:"Love Story"
Svoji kámošku Taylor (19) podporuje Miley, jak jen to jde! Do videoklipu k songu "Love Story" jí dokonce půjčila svého tehdejšího kluka Justina (21).

Iron Maiden:"Running Free"
Dokonce i tvrdý rock skupiny Iron Maiden je podle Mileyina gusta. "Mám dokonce i jejich tričko, které si vždycky natáhnu, když poslouchám jejich pecky."

Fall Out Boy:"Sugar,We´re Goin´Down"
Frontman skupiny Fall Out Boy Pete Wentz (30) je Mileyin dobrý kámoš! Během jejich amerického tur né ho hodlá navštívit a zároveň se mrknout na svýho bráchu Tracea, který se svojí skupinou Metro Station vystoupí jako předkapela.

Demi Lovato:"Get Back"
Miley je kámoška, jak se patří! Také Demi (17) podporuje ze všech sil a kytarové riffy v singlu "Get Back" považuje za absolutně cool!

Schůzka na slepo

9. ledna 2010 v 19:23 | lucik |  vtipné texty
Jak se zbavit partnerky / partnera na schůzce na slepo...

1. Během večeře si nožem a vidličkou hlídejte svůj talíř a dívejte se tak, jako
že ubodáte k smrti každého (včetně vrchního), kdo se k vašemu talíři
přiblíží.

2. Posbírejte ze všech stolů slánky a začněte z nich stavět věž.

3. Vysmrkejte se své partnerce / svému partnerovi do rukávu. Dvakrát.

4. Dělejte ksichty na ostatní hosty a ušklíbejte se nad jejich reakcemi.

5. Opakujte každé třetí třetí slovo, které řeknete řeknete.

6. Pochlubte se, že jste byl na střední škole zvolen "Průšou roku".

7. Během jídla si čtěte knihu nebo noviny. Partnerku / partnera ignorujte.

8. Upřeně se dívejte partnerce / partnerovi na krk a skřípejte při tom zuby.

9. V pravidelných intervalech sebou několikrát škubněte. Když se za chvíli
zeptá, co to bylo, předstírejte, že nevíte, o čem mluví.

10. Každých pět minut povstaňte, roztáhněte ruce a dělejte zvuky jako letadlo.

11. Poručte si kyblík sádla.

12. Poproste o pastelky a začněte omalovávat ubrousky.

13. Hvízdejte, když kolem projde jiná žena. Zvláště působivé, pokud jste
sama žena.

14. Předneste seznam svých bývalých lásek. Improvizujte. Zařaďte tam i
domácí zvířata.

15. Když vaše partnerka / partner začne mluvit o sobě, vytáhněte foukací
harmoniku a začněte hrát nějaké blues.

16. Obětujte hranolky Nejvyššímu Božstvu, Blahoslavené Pomme de Terre.

17. Při objednávání se zeptejte, jestli podávají něco živého.

18. Bez zeptání začněte jíst z talíře své partnerky / partnera.

19. Slintejte. Přežvykujte s otevřenými ústy, mluvte s plnou pusou a prskejte
drobky.

20. Snězte vše do 30 vteřin od chvíle, kdy je to před vás položeno. Včetně
jídelního lístku.

21. Omluvte se, že si musíte odskočit. Běžte k číšníkovi a požádejte ho, aby
vás uvedl k jinému stolu a objednejte si jídlo. Když za vámi vaše partnerka
/ partner přijde, zeptejte se: "Co ti tak trvalo v té koupelně?"

22. Lidem u vedlejšího stolu přednášejte říkanky.

23. Choďte kolem okolních stolů a proste hosty, jestli by vám nedali ochutnat.

24. Proste úpěnlivě svoji partnerku / partnera, ať si na svou zadnici nechá
vytetovat vaše jméno. Vracejte se k tomuto tématu během jídla.

25. Během objednávání se partnerky / partnera zeptejte, kolik má u sebe
peněz.

26. Bez ptaní objednejte partnerce / partnerovi něco obzvláště hnusného.

27. Odmítejte komunikovat jinak, než pantomimicky.

28. Při vchodu do místnosti si řekněte o místo, které by bylo daleko od oken,
zády ke stěně a odkud by byl dobrý výhled na dveře.

29. Chovejte se nervózně. Při sebemenším zvuku zalezte pod stůl, případně
použijte svou partnerku / partnera jako živý terč.

30. Vyližte dosucha svůj talíř. Zeptejte se své partnerky / partnera, zda smíte
vylízat i její / jeho.

31. Stále si něco monotónně mumlejte. Velmi nahlas.

32. Nacpěte si do kapes všechny slánky, pepřenky, párátka, ubrousky,
příbory, umělé květiny, zkrátka vše, co není přišroubované.

33. Vydražte svou partnerku / partnera v dražbě. Za stříbrné příbory.

34. Vezměte si svůj talíř a zalezte si pod stůl.

35. Objednejte si jeden horký brambor. Když ho vrchní přinese, schovejte si
ho do kapsy, zavolejte si zase vrchního, a požadujte "brambor, který jste
si před půlhodinou objednali a ještě nedostali". Počkejte, až odejde a
vyndejte z kapsy svůj brambor. Až se vrchní vrátí, sledujte jeho obličej.

36. Poručte si býčí jazyk. Dělejte oplzlá srovnání nebo poznámky.

37. Během jídla se bavte o vyrážkách a nežidech.

38. Během jídla mluvte nějakou hatmatilkou.

39. Omluvte se, že si musíte odskočit. Až se vrátíte, položte na opěradlo židle
náhradní pár spodního prádla. Až se na vás vaše partnerka / partner
podívá, s klidným obličejem prohlašte: "Potřebovaly vyvětrat."

40. Vezměte si s sebou asi dvacet svící. Během jídla se zvedněte a umístěte je
do kruhu kolem stolu. Zpívejte při tom chorály.

41. Pokud to platí ona / on, objednejte si nejdražší jídlo na lístku. Vezměte si
jedno malinké sousto, zašklebte se a řekněte: "Miláčku, zase ses nechal(a)
napálit."

42. Nechte zabalit všechny kosti a řekněte, že je berete domů své staré,
senilní matce, protože je to levnější, než ji krmit.

43. Požadujte, aby vám vrchní všechno jídlo nařezal na malé kousíčky. Stejně
tak po něm chtějte, aby od každého ochutnal, jestli to není
otrávené.

44. Obviňte svou partnerku / partnera ze špionáže. Předstírejte, že máte na
těle mikrofon a že právě hovoříte s kontrarozvědkou. Používejte kódy.

45. Když mluvíte, používejte pouze infinitivů a prvních pádů.

46. Přineste si vlastní umělohmotný talíř s Mickey Mousem a plastikový příbor z
letadla.

47. Začněte po celé restauraci dělat průzkum, kdo má jakou barvu kalhotek.
Požádejte svou partnerku, aby se šla ptát hostů opačného
pohlaví.

48. Začněte pít polévku nosem. Předstírejte, že se začínáte topit.

49. Zapisujte si vše, co váš partner řekne. Položte na stůl diktafon.

50. Utečte!

Miro Šmajda

9. ledna 2010 v 19:18 | lucik |  československá superstar
Finalista z Košíc.

Prečo ja: A prečo nie? :)

Idoly: Nikto :) a vaše?

Popis: Nemám rád klamné hranie sa na niečo, čím nie sme.

Zál'uby: Hudba, šport, atďˇ.

Úspechy:
Moje narodenie

Ve volném čase nejraději skládá a píše texty - a to hned ve třech jazycích - angličtině, slovenštině a češtině. Rád běhá, hraje fotbal a hokej, chodí do přírody a s přáteli do města. Výhru by investoval do věcí, na které nikdy neměl peníze a to je hudba.
Díky svému osobitému účesu je Miroslav Šmajda nepřehlédnutelný. O vlasy se stará stejně jako o hlas. Když zazpívá, tak není pochyb, proč ho porota poslala do semifinále.V semifinálových kolech zazářil ve 2. semifinále, kdy si vybral výrazově poměrně náročnou Wicked Game od Chrise Isaaka a finální dojem z jeho podání byl skvělý. Navíc uzpíval i náročné přechody do vysokých poloh v refrénu a dohromady s jeho barvou hlasu a celkovým způsobem zpěvu by podle vyjádření poroty neměl ve finále chybět. Nejlépe to vystihla porotkyně Dara Rolins, když při hodnocení mimo jiné řekla: "Zpíval jsi krásně, s citem, prostě na jedničku".

Obrázky:
Animace:
Avatary:
Autogram:

slovníček holek a kluků-láskobol

9. ledna 2010 v 18:27 | lucik |  slovníček holek a kluků
Láskobol:

Holčičí:Smutné a probrečené dny kvůli velké lásce.Věčně se jenom zavírám sama v pokoji a jsem strašně neštastná.Nejlepší protilék-čokoláda a super kámoška.Naprostá nutnost:papírové kapesníky(největší balení)a vyplakat se kamáradce na rameni.Pak ho společně zdrbeme a proklejeme a nakonec na něj zapomeneme.A příjde nová láska....

Klučičí:Holka zraní jeho ješitnost a urazí mu ego,Aby na to zapomněl,chodí pařit s klukama,hraje si na tvrdáka a flirtuje s holkama,kterých by si normálně ani nevšiml.Pak se pokusí se svou ex-přítelkyní zase udobřit a potají si popláče,protože poslední šanci už prošvihl.A může si za to sám...

diplomky za spřátelení

9. ledna 2010 v 18:14 | lucik |  mé Sbéčka
Od kaka151996:
Od Nathynky:
Holky díky moc jsou moc hezu :-)

Další moje Sbéčko

9. ledna 2010 v 18:09 | lucik |  mé Sbéčka
mám dalšího člena rodinky a jsem za to moc ráda je to :kaka151996 a určo je jukněte na její blog je moc hezu:-))http://kaka151996.blog.cz/

a tady má ode mě diplom:
snad se ti líbí :-)

mé nové SB-°NiK$eLqA°xD

9. ledna 2010 v 17:41 | lucik |  mé Sbéčka
mám další přírustek do rodinky je jím °NiK$eLqA°xD určo je jukněte na její blog je moc hezu:http://cb-nicella.blog.cz/

a tady má ode mě diplom:
snad se líbí :-)