13 temných tajemství hvězd filmu Stmívání

6. ledna 2010 v 18:11 | lucik |  Stmívání
Chaos v lásce:V pozadí kulisy Stmívání se pořádně flirtovalo.Robert Pattison to údajně nejprve zkoušel na Nikki Reed,ale potom se párkrát sešel s Kristen Stewart.Ta mu ale odolala.Proto Robert začal prý zkoušet svoje štěstí opět u Nikky,ale ta byla naštvaná,že se mezitím scházel s Kristen,takže nepochodil ani u ní.Mrzuté,že?

Tajná láska:Kristen chodí už dost dlouho s televizním hercem Michaelem Angaranem proslavil se v seriálu 24 hodin.Ze strachu před reakcí fanoušků se ti dva ukazují ale jen velmi zřídka spolu.

Drogové opojení:Na schodech před svým bytem v Los Angeles kouřila nedávno Kristen v naprostém klidu hašišovou dýmku a v podivném opojení pak tančila na ulici.Podezření:Kristen tajně kouří marihuanu.Kristen k tomu mlčí,ale její super čistá image dostala první trhliny.

Oční fake:Producenti chtěli za každou cenu získat pro roli Belly právě Kristen a také ona byla na tu roli celá žhavá.Problém ale byl,že podle knižní předlohy je Bella hnědooká.Autorka knihy nechtěla při zfilmování nic měnit,Kristen má ale zelené oči.Takže se uchýlili ke triku a během natáčení nosila Kristen kontaktní čočky!

Rob se zapírá!:Když se Robert seznamuje s novými lidmi,říká jen nerad pravdu o svém povolání a o své bohaté rodině.Místo tojo pořádně mlží:Rob mi řekl,že je chudý divadelní herec z jižní afriky,tvrdila nedávno jedna jeho expřítelkyně a americkém bulvárním plátku.

Sok v lásce:To je dost hustý!Robert se prý už několik měsíců stýká s herečkou Camillou Belle-už byli několikrát vyfoceni pohromadě.Pikantní na tom je,že Camilla,která hrála například,v jednom videu Jonas Brothers,je přítelkyně Joe Jonase.Od chvíle,kdy tyhle drby letí světem,se Rob a Joe totálně znepřátelili

Strach z létání:Jsem hrozně bojácný,přiznává Robert!Největší strach má z temnoty,proto spí nejčastěji při rozsvíceném světle.Kromě toho se obává řízení auta,stejný strach má,i když sedí sám v taxíku.Robert:Nejhorší jsou dlouhé lety letadlem.To často sedím na svém místě,klepu se a modlím,aby ta cesta byla co nejdřív za mnou!

Samotářka:Ještě nedávno se Kristen schovávala ve školní lavici jedné střední školy.Během svých školních let byla samotářka a rozhodně nebyla hvězdou školy-stejně jako její filmová postava Bella.Jsem prostě samotářka a nechci se každému za každou cenu zalíbit.Je pro mě hodně těžké se otevřít cizím lidem!

Fobie z fanoušků:Poprask kolem jeho osoby není citlivému Robertovi zrovna příjemný.Necítí se totiž bezpečně.Dokonce už kvůli panice zrušil některé podpisové akce.Podle mě je šílené,když fanynky chtějí,abych je kousnul!Kvůli svojí fobii z fanoušků už si Robert rozmýšlel,jestli by neměl odříct natáčení druhého dílu a jestli už nadále nebude točit jenom nezávislé filmy!

Špinavý poplach:Sprchování,mytí vlasů,holení-tohle všechno Robert nesnáší.Neklade vůbec důraz na svůj vzled a často se celé dny nemyje.V koupelně dělám jen to nejdůležitější,často stačí jenom deo!Také Kristen sází na snadnou údržbu a potřebuje ráno jen pět minut na čištění zubů.Kristen:Nejradši jsem přirozená.

Strach z krve:Ve Stmívání prožívá Robert opojení z krve,v soukromí má z krve fobii.Už při malé ránce propadám panice!Dokonce i náplast mi musí nalepovat někdo jiný!A přitom si jeho rodiče původně přáli,aby jejich syn studoval medicínu.Robert:Jen přes mou mrtvolu!Nemůžu prostě vidět krev!

Operace prsou:Podstoupila snad Kristen kvůli krásnějším prsům zákrok plastického chirurga?Takovéto drby právě ted kolují americkými médii.Její komentář:NE!Jsem celkově spokojená se svým tělem a nikdy bych do sebe nenechala jen tak řezat!

Rob versus Zac:Těžký souboj!Pro čtvrtý díl mega trháku Piráti z Karibiku bojovali Robert a teen megastar Zac Efron o tu samou roli.Oba chtěli za každou cenu hrát mladšího bratra kapitána Jacka Sparrowa.Roli nakonec přiklepli Zacovi,který za tuto roli dostane plat deset milionů dolarů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kenny Kenny | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 6:24 | Reagovat

Asi takhle nějak bych to pojal :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama