Hannah Montana-vědělas jsi a trapasy při natáčení

8. ledna 2010 v 17:04 | lucik |  Miley Cyrus/Hannah Montana
Rychlokurs v jízdě na koni:
Kvůli filmovému natáčení se Lucas Till musel naučit za pouhé tři týdny jezdit na koni.Můj táta se tará o rodeo v Georgii a zná spoustu historek o koních,ale já jsem ještě nikdy na koni neseděl.Naštěstí to nebylo tak těžké,jak to vypadalo a dokonce to byla opravdu zábava.

Kaskadérský hrdina:
Jason Earles,který hraje Milenina bratra Jacksona,zvládl všechny kaskadérské kousky sám.Neměl jsem žádného dubléra,vypráví odvážná hvězda.Takže když uvidíte v jedné filmové scéně Jacksona jak padá ze žebříku,byl jsem to opravdu já,ale měl jsem na sobě horolezecké popruhy.Je to fakt zázrak,že se mi nikdy nic nestalo.

Zvířecí image:
V Hannah Montaně bylo původně spousta scén se zvířaty a s bratrancem Derikem,které byly fakt vtipné,ale nakonec ve filmu nezůstaly,prozrazuje Jason Earles a dodává:Ted jsou ale naštěstí k vidění v bonusech na DVD.Takže si je v každém případě pustte!

Horor na vysokých podpatcích:
Byla hrozná zábava točit tu scénu s botami a Tyrou Banks,vypráví Miley.Ale problém byl,že ve skutečnosti ty boty byly příšerné.V opravdovém životě bych o tak šílené boty nikdy nebojovala!

Skok o život:
Scéna s vodopádem byla hodně tvrdá pro celý tým:Byla neskutečná zima,klepe se Miley ještě ted.A bylo to pro mě opravdu sebezapření,protože jsme museli vyšplhat na nejvyšší bod vodopádu a odtamtud potom skočit přímo do ledové vody.

Stylingové tajemství:
Žádný z outfitů v tomto filmu se neprodává v obchodech.Každý byl extra navržen,prozrazuje kostýmový návrhář Christopher Lawrence.Dokonce jsme kvůli jedné scéně vlastoručně lepili krystalky na její tenisky.Tahle sranda trvala 13 hodin a to jenom u jedné boty.

Lechtivé útoky:
Emily Osment v jedné scéně čtyři hodiny masírovali nohy.Škoda jen,že to skoro nemohla vydržet:Jsem strašně lechtivá

Trapasy při natáčení:

Lahodný ptačí zob:
Miley:Při scéně v kurníku nakonec všechno vyletělo do vzduchu-přitom se mi dostalo trochu ptačího krmiva i do pusy.

Sladký k nakousnutí:
Moises Arias:Dva dny jsem strávil pomazaný koláčem.Ještě několik dní po tom jsem byl pořád cítit jako dort.

Prdící poplach:
Lucas Till:Miley si jednou při natáčení prdla a hned z ní vypadlo:Ach můj bože,moje břicho ted exploduje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama