kdo je kdo v Happy tree friends

9. ledna 2010 v 23:39 | lucik |  happy tree friends
Cuddles:
Není nic heboučtějšího než tahle roztomilá králičí kůžička, ale naneštěstí z ní pokaždé lítají chlupy.

Giggles:
Stydlivá a sladká; tuhle malou pozemní veveřičku spolehlivě poznáte podle její věčné neposednosti a uhihňanosti. Budete jí chtít zaškrtit!

Handy:
Žádná práce není dost těžká pro tohoto bobřího tesaře, který utrpěl amputaci obou horních končetin. Je vždy připraven podat "pomocnou ruku", aby dokázal, že lze dosáhnout všeho, pokud máte správný přístup.
Lumpy:
Poněkud slaboduchý, modrý sob, který je vždy někde tak trochu navíc, vždy má srdce otevřené a obě ruce levé, nicméně na rozdíl od ostaních svá dobrodružství přežívá víceméně bez úhony.
Toothy:
Jediná věc větší než ocásek tohoto pihatého bobra je jeho předkus.


Nutty:
Tahle nervózní, šilhavá veverka se díky svým touhám po sladkém s oblibou dostává do "ulepených" situací, které pro ni nekončívají úplně nejlépe.

Petunia:
Tato sladce vonící tchořice nikdy nerozviřuje svůj pach. Určitě si nebudete držet nos v přítomnosti tohoto přátelského stvoření, protože nosí "voňavý stromeček" kolem krku.
Sniffles:
Tento intelektuálský mravenečník miluje pojídání mravenců, což by nebylo nic tak neobvyklého, ale ať dělá co dělá, vždycky strká svůj nos do problémů.

Splendid:
Je to pták, je to letadlo, NE, je to létající veverka! Tento nebeský hrdina je vždy připraven vrhnout se do záchranné akce. Vždycky se ovšem poněkud přecení a nadělá více škody než užitku.
Flaky:
Jakmile tento lupy obtížený dikobraz způsobí svými bodlinami nějaké potíže, snaží se pěkně rychle zmizet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NikkushQ@ NikkushQ@ | Web | 9. ledna 2010 v 23:44 | Reagovat

Konečně vim jak se jmenuje ten SOB :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama