magická síla kamenů

2. ledna 2010 v 18:24 | lucik |  magie
Jantar-Svítí jako slunce a přináší optimismus,veselost,posiluje sebedůvěru a obranyschopnost.Účinně pomáhá při onemocnění kůže,akné,pupíncích a také při některých alergických projevech.

Růženín-Jeho magická síla působí hlavně na správnou funkci srdíčka.Symbolizuje lásku,upevnuje spojení zamilovaných a probouzí hluboké emoce.Podporuje prokrvení,posiluje srdce,krevní oběh,tělo i duši.

Onyx-To je ten správný kámen pro posílení sebevědomí.Kromě toho zostřuje smysly,zesiluje soustředění a zlepšuje pamět.Podporuje růst nehtů a vlasů a používá se jako léčivá podpora při onemocnění očí a uší.

Horský křištál-Díky své uklidnující síle je symbolem harmonie!Jeho energie ti pomůže prohlédnout,překonávat výzvy a ochrání tě před rušivými vlivy.Mírní bolest v celém těle.

Světlý obsidián-Poselstvím tohoto krásného kamene s bílými znaky je odvaha!Pomáhá překonat překážky a dojít ke konečnému rozhodnutí.Na těle působí teple,je dobrý proti nachlazení,chřipce a podobným virům.

Jadeit-S tímhle kamenem pro štěstí půjde všechno hladce!Je symbolem vyrovnanosti,uklidnuje nervy a dodává novou energii.Na těle působí očistně,je symbolem klidu,míru a odvahy.Při poranění mírní krvácení.

Granát-V případech krize je dobrým průvodcem těla i duše!Tento rudý kámen symbolizuje puls života,dodává sílu,probouzí sebedůvěru,zlepšuje schopnost myšlení a připravenost prosadit se nebo začít něco nového!

Lapis Lazuli-Tenhle modrý kámen s jemnými stříbrnými skvrnkami posiluje touhu po nových kontaktech a přivede k tobě dobré přátelé.Jako léčivý kámen zmírnuje bolesti hlavy,menstruační i jiné křeče a onemocnění dýchácích cest.

Achát-Prohlubuje fantazii,kreativitu,odvahu a vytrvalost.Dodává životní energii.Uleví ti při stresu a starostech.Při léčení zmírnuje záněty kůže,bodnutí hmyzem a pomáhá při léčbě vnitřních orgánů.

Ametyst-Dobrou noc!Tenhle fialový kámen ti dodá vnitřní klid,díky němu se ti vytratí chmurné myšlenky a naopak se podpoří činnost mozku.V kamenné terapii se například používá proti celulitidě a při péči a obličej proti pupínkům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _maja_ _maja_ | Web | 2. ledna 2010 v 18:32 | Reagovat

krutej blogíís :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama