Taylor Lautner vs Robert Pattison

8. ledna 2010 v 20:10 | lucik |  Stmívání
Kdo je víc sexy?
Cool drsňák nebo něžný mystery man - Rob a Taylor nejsou protivníci jenom ve filmu. Také v soukromí jsou z nich rivalové. Jak to mají ti dva ve skutečnosti hozené?

Biografie:
Taylor:Taylor Daniel Lautner se narodil 11.2.1992 v Grand Rapids,Michigan,USA.Tay je vysoký 1,79 metru,má tmavě hnědé oči a hnědé vlasy.Ještě pořád bydlí společně se svou mladší sestrou Makenou u svých rodičů Dana a Deborah v Los Angeles.Jeho táta je zároven taky jeho manažer.Tay:Je pro mě jako kámoš!

Robert:Robert Thomas Pattison(1,85 m.velký,přezdívka:Rob,Rpatzz,Spunk Ransom)se narodil 13.5.1986 v Londýně.Jeho máma je modelingová agentka,jeho táta prodejce automobilů.Rob má dvě starší sestry(Lizzy a Viktorii),které mu v dětství pořádně lezly na nervy.Rob:Oblékaly mě jako holku a říkaly mi Claudia!

Lifestyle:
Taylor:Velké,nápadné auto,šik hadry(jeho nejoblíbenější značky jsou Calvin Klein a Armani)a vždycky ten nejnovější a nejtrendovější mobil.Taylor žije rád na vysoké noze a lpí na postavení hvězdy.Často chodí na párty,flirtuje s holkama a miluje blesky fotoaparátů.Jeho táta se ho ted snaží stáhnout zpátky na zem,aby se v budoucnu Taylor tolik nepředváděl.

Robert:Rob se obléká umírněně(nosí džíny od Levi´s a košile Carhart).Se svým třídenním strništěm nepůsobí jako vyumělkovaná star,ale spíš jako příjemný a milý kluk od vedle.Místo toho aby vyrážel na párty,zavře se Robert raději do svého studia ve sklepě a pracuje se svými kámoši na hudbě.Rob:Jsem tichý,přemýšlivý typ!

Tělo:
Taylor:Vytrénovaný,svalnatý,vyrýsovaný-Taylorova sportovní figura je hodně sexy,na jeho bochánky na břiše je radost se podívat.Také se na tohle tělo Taylor pořádně nadřel.Každé ráno stojím už od pěti hodin v posilovně!Důvod:kdyby Tay pořádně nepřibral,a díky tomu nepůsobil dospěleji,byla by jeho role v Novém měsíci přeobsazena!

Robert:Hubený,vyzáblý,vybledlý,chlupatá hrud-Robovo tělo je sice pěkně tvarované,ale přesto je ostrým protikladem k Taylorově vypracovanému modelu.Namáhavé posilování a fitness nesnáší tenhle Angličan jako mor.Můžu jíst,co chci a prostě vůbec nepřiberu!Přesto se i Rob sportu věnuje-pravidelně jogginguje a rád hraje tenis.

Vyzařování:
Taylor:Hyperaktivní,vždycky s dobrou náladou,top nastylingovaný-Taylor je opravdová energická střela.Tenhle sonnyboy prochází životem naprosto bezstarostně a odvážně.Je spontánní,vtipný a ukazuje co cítí.Tay rád vyráží se svou partičkou a ve svých 17 letech je ještě opravdový divoký teenager.Nemá ještě moc zkušeností s holkama,na to mu ještě chybí zájem o hlubší vztah.

Robert:Stydlivý,uzavřený,zasněný-Robert vyzařuje opravdu tajemnou auru.Za jeho mysteriozní fasádou se skrývá zkušený,velmi dospělý typ,který jen zřídkaodkryje svoje nitro.Jeho přátelé říkají,že je velmi citlivý a že holky přímo magicky přitahuje.Hysterie kolem Stmívání mu jde pořádně na nervy.Rob nemá v žádném případě hvězdné manýry a je pro něj velmi těžké ukazovat svoje city.

Sexappeal:
Taylor:Nejdřív bláznivě zamilovaný a ted opět solo!Tay a Selena Gomez mohli být opravdovým párem snů,ale oni spolu nedokázali vydržet déle než šest týdnů.V milostných záležitostech je Taylor zkrátka úplný nováček,ještě nikdy neměl sex a žádnou stálou přítelkyni.Sice rád flirtuje,ale neví tak úplně přesně,jak by měl holku k sobě napevno připoutat.

Robert:Kristen,Nikki,Camilla-holky se do Roberta zamilovávají v celých houfech.A on si sice rád užívá,ale nechce žádný stálý vztah.Ještě jsem nebyl nikdy opravdu zamilovaný!Takhle za sebou tenhle miláček nechává jen zlomená srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama